Природні парки

Вітаємо всіх, хто обожнює гуляти на природі та подорожувати Україною. Якщо це про вас – нам по дорозі! 

Часто, коли плануєш подорож до якогось із національних парків України, потрібно шукати інформацію в різних джерелах: соцмережі, блоги, форуми тощо. Деякі природні парки й до сьогодні не мають своїх сторінок у мережі. Після однієї з таких подорожей з’явилася ідея створення ресурсу, який би вирішував цю проблему, систематизуючи інформацію. Таким чином і виник проєкт “Природні парки”.

Для чого ми існуємо?

“Природні парки” – інтернет-ресурс, створений задля популяризації зеленого й екологічного туризму. В Україні нараховується 53 національні парки та близько двох десятків заповідників, а ще є регіональні парки й заказники.

Сайт Природні парки” присвячений саме цим природоохоронним територіям і всьому, що стосується їхнього життя. На нашому ресурсі ви знайдете інформацію про кожен національний парк та заповідник, туристичні маршрути, новини й цікаві публікації зі сфери зеленого туризму, природоохоронної діяльності.

Наша мета – створити найкращий довідник національних природних парків і заповідників України, щоб кожен охочий міг знайти всю потрібну інформацію на одному сайті та якісно спланувати свою подорож.

Проєкт Природні парки” є некомерційним. Частина фотоматеріалів узята з відкритих джерел в інтернеті, їхнє використання має суто інформативний характер. Якщо ви знайшли своє фото без зазначення авторства, повідомте нам і ми виправимо це.

Наразі сайт наповнюють контентом, але ви вже можете ним користуватися. Якщо вам сподобався наш ресурс, ви можете його підтримати за цим посиланням – підтримка.

З повагою та найкращими побажаннями “Природні парки”