Природні парки

Вітаємо всіх хто обожнює гуляти на природі та подорожувати Україною. Якщо це про вас, значить нам по дорозі! 

Часто коли плануєш поїздку в котрийсь із національних парків України необхідно шукати інформацію із різних джерел: соцмережі, блоги, форуми, тощо. Деякі природні парки і до сьогодні не мають своїх сторінок в мережі. В №-й раз поїхавши таким чином в подорож з’явилась ідея створення ресурсу, що вирішував би таку проблему і систематизовував інформацію. Таким чином і виник проект Природні парки.

Для чого ми існуємо?

Природні парки – інтернет ресурс створений задля популяризації зеленого та екологічного туризму. В Україні нараховується 52 національних парки та близько двох десятків заповідників, а ще є регіональні парки та заказники.

Сайт Природні парки присвячений саме цим природохоронним територіям та всьому, що пов’язано з їх життям та функціонуванням. На нашому ресурсі ви знайдете інформацію: по кожному національному парку та заповіднику, туристичних маршрутах, новини та цікаві публікації зі сфери зеленого туризму, природоохоронної діяльності.

Наша мета – створити найкращий довідник національних природних парків та заповідників України. Щоб кожен охочий міг знайти всю потрібну інформацію в рамках одного сайту та якісно спланувати свою подорож.

Проект Природні парки є некомерційним. Частина фото матеріалів взята з відкритих джерел в інтернеті, їх використання носить суто інформативний характер. Якщо ви знайшли своє фото без зазначення авторства, повідомте нас і ми виправимо це.

Наразі сайт перебуває на стадії наповнення контентом, але вже є змога ним користуватись. Якщо вам сподобався наш сайт, ви можете його підтримати за цим посиланням – підтримка.

З повагою та найкращими побажаннями, Природні парки