Умови співпраці з авторами

Якщо ви автор статтей/публікацій на тему екологічного туризму, активного відпочинку, екології чи природознавства та бажаєте розмістити свої матеріали на нашому ресурсі, ми радо запрошуємо вас до співпраці.

Наш інтернет-проект перебуває в постійному пошуку талановитих авторів, що публікують цікаві матеріали або хочуть почати це робити. Нажаль ми не в змозі виплачувати гонорари авторам, оскільки не є комерційним проектом. Натомість ми пропонуємо розміщення ваших статтей/публікацій на нашому ресурсі із зазначенням авторства та збереженням всіх авторських прав.

Таким чином ви отримуєте можливість донести свої ідеї та роботи широкій аудиторії та заявити про себе, як автора (науковця, журналіста), а ми зі свого боку закриваємо потребу в нових матеріалах.

В разі успішної співпраці ми можемо надати вам доступ до сайту, де ви у зручний для вас час та спосіб зможете публікувати свої матеріали, як автор.

Вимоги для текстів/публікацій

1. Текст статті чи публікації має бути унікальним, тобто раніше ніде не опублікованим (це буде перевірятись на спеціальних сервісах).

2. Ви маєте бути безпосереднім автором статті чи публікації.

3. Публікації не повинні містити образивих чи провокуючих матеріалів

Природні парки залишають за собою право редагувати та змінювати, а в разі порушення умов співпраці видаляти публікації.

Свої матеріали та пропозиції щодо співпраці можна присилати на пошту ukrparks@gmail.com

З повагою та найкращими побажаннями, Природні парки