Зберегти Свидовецький масив у Карпатах

На Закарпатті активісти з Free Svydovets продовжуюють боротьбу за унікальний гірський масив Свидовець, на якому може з’явитись гігантський гірськолижний комплекс.

Коротка довідка

В 2016 році з’явилась інформація про те, що на території Свидовецького масиву планується звести гірськолижний комплекс, що здатний прийняти 28 000 тисяч осіб одночасно. Представники Рахівської та Тячівської районної влади без належного обговорення цього масштабного проекту видали дозвіл на його реалізацію. Екологи та громадські активісти подали позов до суду, який взимку 2018 року скасував дане рішення.

Днями з коментарем щодо цих подій вуступив відомий український професор еколог Степан Стойко. А Закарпатська ОДА почала оцінку впливу на довлілля ТРК “Свидовець”. Громадяни можуть надсилати свої пропозиції та зауваження щодо побудови цього комплексу до Міністерства екології та природних ресурсів України протягом 20 днів.

 

Активісти, екологи та всі небайдужі громадяни закликають всіх приєднатись до боротьби за збереження унікального природного комплексу Карпат.

Детальнішу інформацію можна прочитати тут:

Веб-сайт: https://freesvydovets.org/

Сторінка в фейсбук: https://www.facebook.com/freesvydovets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *